DAHA EKONOMİK

Düşük Yakıt Tüketimi ile Yüksek Kapasite Bir Arada

Euro VI motor ve BlueTec teknolojili egzoz sistemiyle verimlilik odaklı tasarlanan Yeni Canter, her türlü sürüş koşulunda işletme giderlerini minimuma indiriyor. Yüksek teknolojiyle üretilmiş hafif ama dayanıklı şasi sistemi sayesinde yakıtta maksimum verimlilik sağlayan Yeni Canter aynı zamanda kullanıcılarına daha fazla yük taşıma imkanı sunuyor.

Yeni Nesil Euro VI Step E Motor

Yeni Canter’in 3.0 lt, 4 silindirli, DPF, EGR ve SCR sistemli, Euro VI step E emisyon normlarına uygun, Common Rail enjeksiyon sistemine sahip yeni nesil 4P10 turbo motoru; güç, performans ve verimlilik açısından tam anlamıyla kusursuz bir motor. Hafif olarak tasarlanan bu motor, her yük ve her yol koşulunda size sahip olmak istediğiniz gücü sunuyor. Canter’in motor performansı, daha geniş bir devir aralığında doğrusal ivmelenme ve sarsıntısız tork tepkisi için optimize edildi.

Daha Çevreci

Performanstan taviz vermeden daha fazla yakıt ekonomisi sağlayan yeni nesil Euro VI Step E motor, aynı zamanda düşük emisyon değerleriyle çevreyi koruyor. Start&Stop sistemi, dizel partikül filtresi (DPF) ve BlueTec teknolojisi (SCR) sayesinde Yeni Canter emisyon standartlarına fazlasıyla uygun.