Canter İletişim Hattı
ANASAYFA MODELLER SATICI & SERVİS ÜST YAPI VE TEKNİK BİLGİ SATIŞ SONRASI FİYAT LİSTESİ GALERİ İLETİŞİM
ÜST YAPI VE TEKNİK BİLGİLER
Üye Girişi
Fuso Canter araçları için üst yapı uygulama örnekleri ve teknik bilgilere bu portaldan ulaşabilirsiniz.
Lütfen giriş yapınız
Tüm soru, görüş ve önerileriniz için İletişim sayfamızdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

FUSO CANTER ÜST YAPI ÇÖZÜMLERİ
Ticari araç kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan Canter, hafif kamyon kullanıcılarının farklı beklentilerine uygun tonaj, şasi ve şanzıman seçenekleriyle sunuluyor. 7,5 ton ve 8,55 ton alternatifleri, üç farklı şasi boyu ve otomatik vites opsiyonu ile Canter, nitelikli üst yapı yaptırmak isteyen kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini birebir karşılayacak.

Ticari alanda müşteriye özel taleplerin karşılanması vazgeçilmezdir. Bunun için şasi halinde satın alınan araç, üst yapıcılar tarafından özel modifikasyonlar ile umumi, endüstriyel veya özel kullanım için donatılır ve değiştirilir. Canter modellerine yapılan nitelikli üst yapılar şu şekilde sıralanabilir:

· Çöp kamyonu
· İtfaiye araçları
· Su tankeri
· Vidanjör
· Yol süpürme aracı
· Yol çizme aracı
· Sepetli platform
· Damper
· Oto çekici
· Frigorifik kasa
· Kapalı kasa
· Açık kasa

TAVSİYELİ ÜST YAPI FİRMALARI
Yasal Uyarı

MITSUBISHI FUSO CANTER araçlarının Türkiye distribütörü olarak Temsa , bu karoser/donanım montaj talimatlarını karoser üreticilerine temel araç hakkında önemli teknik bilgiler vermek amacıyla yayınlamaktadır. Bu bilgiler, MITSUBISHI FUSO CANTER araçlar için üretim ve modifikasyon yapan üst yapı üreticileri tarafından dikkate alınmalıdır.

Çok sayıda üstyapıcı üreticisi ve farklı tip üst yapı bulunduğundan, Temsa , eklentilerin, karoserlerin, donanımların veya modifikasyonların tasarımından kaynaklanabilecek performans, stabilite, yük dağılımı, ağırlık merkezi ve sürüş özellikleri gibi değişiklikleri göz önüne alamaz. Bu nedenle, Temsa , araçlar üzerinde yapılan modifikasyonlardan kaynaklanan kazalardan veya yaralanmalardan, bu modifikasyonların aracın geneli üzerinde olumsuz bir etkisi olması koşuluyla, hiçbir üst yapı üreticisine karşı sorumlu tutulamaz. Benzer şekilde, Temsa yalnızca kendisi tarafından sağlanan tasarım, üretim ve talimat hizmetleri kapsamında araç üreticisi olarak sorumluluk üstlenir.

Üst yapıcı , ürettiği karoserlerin, donanımların, teçhizatların ve yaptığı modifikasyonların kusursuz olduğundan ve aynı zamanda aracın genelinde kusurlara veya tehlikelere neden olmayacağından emin olmakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğün herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda, üst yapı firması üründen tamamen sorumlu tutulacaktır.
Karoser/donanım montaj talimatları, Temsa üst yapı firmasına karoser ve donanım, teçhizat montajında ve modifikasyonlarda dikkate alınması gereken önemli hususlar hakkında bilgi verme olanağı sağlar.

Bu karoser/donanım montaj talimatları, öncelikle araçlarımıza uygulanacak karoser, donanım, teçhizat ve modifikasyonların profesyonel üreticilerine yöneliktir. Sonuç olarak, bu karoser/donanım montaj talimatlarında, karoser üreticisinin yeterli ön bilgiye sahip olduğu varsayılmaktadır. Araçlarımıza eklenti, karoser ve donanım monte etmeyi veya üzerlerinde modifikasyonlar yapmayı planlıyorsanız, bazı işlerin (yük taşıyan aksam üzerinde yapılacak kaynak işleri gibi) yalnızca yetkin personel tarafından gerçekleştirilebileceğini lütfen unutmayın. Böylelikle hem yaralanma riskinden kaçınılır, hem de eklentiler, karoserler, donanımlar ve modifikasyonlar için gerekli olan kalite seviyesi sağlanır.

Bu karoser/donanım montaj talimatlarında yer alan tüm yazılar, çizimler ve veriler, telif hakları ile korunmaktadır .

MITSUBISHI FUSO CANTER araçlarının üreticisi olarak Temsa , bu karoser/donanım montaj talimatlarını karoser üreticilerine temel araç hakkında önemli teknik bilgiler vermek amacıyla yayınlamaktadır. Bu bilgiler, MITSUBISHI FUSO CANTER araçlar için karoser, donanım, teçhizat üretiminde ve modifikasyonlarda karoser üreticisi tarafından dikkate alınmalıdır.

Broşür
Yeni Canter, çığır açan özellikleriyle sınıfının standartlarını yeniden be lirleyecek. Heyecan verici yeni tasarımı, artan sürüş performansı, eksiksiz güvenli k özellikleri ve kazandıran yakıt ekonomisiyle Yeni Canter, hafif kamyonların geleceğini bugünden belirliyor.

Fuso Canter Broşürünü İndir