Mitsubishi Care M2el.com
ANASAYFA MODELLER SATICI & SERVİS ÜST YAPI VE TEKNİK BİLGİ SATIŞ SONRASI FİYAT LİSTESİ GALERİ İLETİŞİM
TARİHÇE

BAŞARI ve GURUR
DOLU BİR TARİHÇE


Mitsubishi Fuso Canter, 40 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki sürücülerin ve işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor ve beklentilerini eksiksiz karşılıyor.
 • Canter T720
  İlk nesil Canter, Mart 1963’te küçük kamyon pazarına sunuldu. T720 adlı, 2 ton kapasiteli kamyonuydu
 • Canter T90
  Canter, doğuşundan 5 yıl sonra, Temmuz 1968’de yeniden şekillendirildi ve Canter’in ikinci nesli olan T90 serisi adını aldı. Sınıfının en tepesinde yer alan büyük taşıma kapasitesine sahipti ve her açıdan bolca yer sundu.
 • Canter T200
  Mayıs 1973’te T200 serisi tamamlandı. Zaten geniş bir dizi model çeşitliliği sunmakla bir itibar edinen Canter serisine 3 tonluk yeni bir dizel kamyon katıldı.
 • Canter FE1-2
  1970’lerin sonunda, Canter’in dünyadaki pazar payı %20’nin üzerine çıktı. Bu artan popülerliği ateşleyen kamyon, 4. nesil Canter olan ve Ekim 1978’de, hemen ardından FE2 serisi gelmek üzere çıkarılan FE1 idi.
 • Canter FE3-4
  Canter’in 5. nesli FE3 ve FE4 serileri, Avrupa pazarına girdiği Ekim 1985’te çıkarıldı.
 • Canter FE5-6(TB)
  Canter, 1997'de 30. yılını 6. nesil modelini çıkararak kutladı. Bu yeni seri, üst sınıf aerodinamik niteliklere ve yuvarlak köşeli küp şeklinde kabine sahipti.
 • Canter FE7-8(TD)
  Canter, 2006'da bütünüyle yenilendi ve yeni EURO 3 motor eklendi.
 • Canter FE8(TF)
  Güvenirlik, işlevsellik, verim ile emniyet ve konforda güçlü iyileştirmeler sağlayan tamamen yeniden geliştirilmiş Canter, 2012 de piyasaya sunuldu.

KAMPANYALAR

DUONIC™ şanzımanlı Canter; üstün performans, kullanım konforu ve kesintisiz hızlanma gibi avantajlara sahip olmanın yanı sıra, kullanıcısının yakıttan maksimum seviyede tasarruf etmesini de sağlıyor.
Canter B35; gıda ürünleri taşıyanlara şehrin en dar sokaklarında bile manevra rahatlığı sunuyor. Gıda sektörüne özel indirim avantajını kaçırmayın!
Canter 9BL; inşaat, nakliye ve lojistik sektörlerine daha fazla yük taşıma, daha fazla kazanma fırsatı sunuyor. Sektörlere özel indirim avantajını kaçırmayın!