Canter İletişim Hattı
ANASAYFA MODELLER SATICI & SERVİS ÜST YAPI VE TEKNİK BİLGİ SATIŞ SONRASI FİYAT LİSTESİ GALERİ İLETİŞİM
Kullanım Şartları

Mitsubishi Fuso Canter Web Sitesi Kullanım Şartları

Aşağıda yer alan "Kullanım Şartları" Mitsubishi Fuso Canter’in web sitesi ziyaretçilerine sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri içerir. Mitsubishi Fuso Canter web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı aşağıda yazılı tüm hükümleri ve hususları okumuş, tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Mitsubishi Fuso Canter web sitesi'nde yer alan her tür içerik (opsiyon, teknik ve donanım özellikleri, fiyat, kredi oranı, yetkili satıcı ve/veya servis bilgisi, üst yapı, sosyal medya, ikinci el araç stoğu, resim, video, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde Mitsubishi Fuso Canter web sitesindeki bilgilerin eksik ya da hatalı olduğunu ve bundan dolayı zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Mitsubishi Fuso Canter web sitesi virüs, trojan vb. zararlı yazılımlardan arındırılmış olmakla birlikte, kullanıcı, nihaî güvenliği sağlamak için kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, web sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Kullanıcının, ileride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinden Mitsubishi Fuso Canter’in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak istediğinde, nihaî ve güvenilir bilgiyi, Mitsubishi Fuso Canter Yetkili Satıcılar'ından temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Mitsubishi Fuso Canter, web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu, güncelliği, yeterliliği, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, hatasız olacağı konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt vermemektedir. Dolayısıyla yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Mitsubishi Fuso Canter hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Sitede yer alan fotoğraf ve videolar, teknik ve donanım özellikleri, Türkiye'de satılacak olan araçların donanım özelliklerinden farklılık gösterebilir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapacağı işlemlerle ilgili Mitsubishi Fuso Canter’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Mitsubishi Fuso Canter web sitesinde bulunan tüm dökümanlar Temsa Ulaşım Araçları’nın mülkiyetindedir. Mitsubishi Fuso Canter web sitesinde bulunan yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video dokümanları, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Mitsubishi Fuso Canter’a ait bu malzemeler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz, hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.. Mitsubishi Fuso Canter bu tür kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin ya da bir kısmının iletiminde ya da tesliminde doğabilecek benzeri sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Mitsubishi Fuso Canter web sitesi'nde, Yetkili Satıcıları ve Servisleri, Mitsubishi araçların standart ve opsiyonel özellikleri, ÖTV+KDV Dahil Satış Fiyatı ile Tavsiye Edilen Kampanyalı ÖTV+KDV Dahil Satış Fiyatı bilgileri son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar ve diğer konularda nihai bilgi temini için Mitsubishi Fuso Canter, TEMSA dialog ve/veya Mitsubishi Fuso Canter Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini rica ederiz.

Bu çerçevede Mitsubishi Fuso Canter, web sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve Mitsubishi Fuso Canter adına bir taahhüt teşkil etmediğini beyan eder. Mitsubishi Fuso Canter, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Mitsubishi Fuso Canter, Kullanıcı’nın web sitesini ziyaret etmesi ile doğrudan (Örn: bilgilerin kullanıcı tarafından iletişim formlarında bizzat verilmesi, vs.) veya dolaylı olarak (Örn: internet giriş kayıtları, vs.) kullanıcı ile ilgili bilgileri edinebilecektir. Mitsubishi Fuso Canter, kanunlar çerçevesinde açıklanmasının gerekli olduğu durumlar hariç olmak söz konusu bilgi ve verileri, üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşmamak, açıklamamak kaydıyla tasnif edebilir, istatistiki verilere temel alabilir, kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi şekilde hitap edebilmek ve müşteri hizmet kalitesini artırabilmek amacıyla kullanabilir.

Mitsubishi Fuso Canter, “Web Sitesi Kullanım Şartları”nı dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Mitsubishi Fuso Canter web sitesine girmekle veya site formlarını doldurmakla kullanıcılar yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Mitsubishi Fuso Canter’a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HMK Madde 193'e uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Mitsubishi Fuso Canter tarafından beyan ve işbu Mitsubishi Fuso Canter web sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Broşür
Yeni Canter, çığır açan özellikleriyle sınıfının standartlarını yeniden be lirleyecek. Heyecan verici yeni tasarımı, artan sürüş performansı, eksiksiz güvenli k özellikleri ve kazandıran yakıt ekonomisiyle Yeni Canter, hafif kamyonların geleceğini bugünden belirliyor.

Fuso Canter Broşürünü İndir